Krzysztof Tonn - realizator dźwięku, producent muzyczny, manager studia. Ex perkusita łodzkiej formacji Farenheit (kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska). Wyprodukował między innymi płytę “Testosterone” grupy Tosteer. Złota płyta za realizację albumu “Demi Sec” sespołu Blue Cafe.
    Maciej Staniecki - kompozytor, producent muzyczny, realizator dźwięku. Skomponował i wyprodukował między innymi muzykę do filmów “Vinci” oraz “Superprodukcja” w reżyserii Juliusza Machulskiego. Nagrywa płyty z muzyką elektroniczą oraz współpracuje z innymi artystami (Nemezis, Chwasty). Jego solowa produkcja została wyróżniona jako płyta roku 2004 przez magazyn HiFi Muzyka. Ex basista Hedone, producent ostatniej płyty tej grupy. Współpracuje z największymi domami produkcyjnymi w Polsce tworząc muzykę do reklam.
    Wspólnie tworzymy zgrany zespół producencko-realizatorski. Zależy nam na pracy z artystami, którzy cenią sobie twórcze i kreatywne podejście do muzyki. W sposób szczególny dbamy o dobrą atmosfere w studio, gdyż ma ona bezpośredni wpływ na efekt finalny. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, z czego czerpiemy olbrzymią satysfakcję.

Krzysztof Tonn & Maciej Staniecki - TONN Studio - Studio Nagrań Dźwiękowych